Účastníci turnaje 2011

Soupisky jednotlivých družstev

Kategorie veteráni nad 50+ let:

ČERČANY, PV SENIOŘI,  MOTORLET OLD STARS, PODOLÍ,  TECHNIK-SLAVOJ 7, CANARIES,  OLD BOYS

ČERČANY: Jaroslav „Jája“ Bouček,  Jaroslav Calta, Jaroslav Cihlář, Josef Černý, Tomáš „Robur“ Doubek, Bohumír Hančl, Hynek Krátký, Jiří „Jíl“ Lněnička, Karel Medek, Karel Mikuláš, Jiří „Dandy“ Podlipský, Petr Preininger, Zdeněk Svoboda, Jan Souček, Václav Šulista, David Tomek, Jan Taich, Zdeněk Uher, Václav Vondráček, Jan Zmatlík.   Hlavní kouč: Jiří „Dandy“Podlipský.

PV SENIOŘI: Honza “Lékař” Staněk, Honza “Poršák” Porš, Honza “Bedrnec” Čermák, Honza “Choděro” Chodera, Honza “Kuláč” Koc, Honza “Korecký” Koretz, Honza “Horác” Horáček,   Karel “Carlos” Kubalík, Pavel “Dawson” Řepa, Láďa “Bakus” Bíža, Martin “Klocpéro” Klocperk, Mydlík,  Karel “Zvíře” Pazourek, Vojta “Volevojta” Turek, Pavel “Macoun” Sokolík,  Tomáš “Tomíš” Nebeský, Saša “Saťák” Sato.
Hlavní kouč: Honza Horáček

MOTORLET OLD STARS: Petr „Iljič“ Bednařík, Jiří „Béro“ Bér, Michal Farkač, Jirka Fryš, Jaroslav „Jíča“ Jičínský,  Petr „Galapetr“ Jíra, Bohumil „Béda“ Kejř, Karel „Winnipeg“ Kahula, Petr Kalčev, David Kostka, Jirka Krátký, Jan „Bob“ Michal, Přemysl Mastík, Martin Martinec, Jiří „Hajnej“ Nemeškal, Tomáš Neuman, Pavel Prachař, Jiří „Fugas“ Pechar, Tomáš Polák, Václav Rašek, Ferdinand „Ferda“ Reichelt, Jiří „Lupen“ Soukup, Zdeněk „Suky“ Soukup,  Miroslav Vild, Jiří „ Jura“ Vyhnanovský, Jan Zmrhal, Tomáš Zerzaň, Tomáš Zuza, Radek Mejstřík, Jiří Bartoš, Petr „Lefa“ Löfelmann. Hlavní kouč: Ferdinand „Ferda“ Reichelt.

CANARIES: Tony Bakos, Boris Černěs, Honza Kvíčera, Jaroslav Marek, Pavel Pyskatý, Luboš Janoušek, Milan Miler, Alois Davídek,  Roman Verner, Josef Češka, Jiří Motl, Jiří Kratochvíl, Michal Bartl, Jaroslav Mráz,  František Rudl, Jaroslav Maroušek, Svatopluk Smysl, Robert Toscani, Richard Toscani, Jan Hegenbard, Jan Landa, Jan Pilát, Jan Myslil, Martin Souček, Vladimír Liss, Petr Lang, Miloslav Marčan, Jiří Šolar, Jaroslav Tachecí, Jaroslav Zeman, Vladimír Žalda. Hlavní kouč: Roman Verner.

PODOLÍ: Milan Boehm, Jaroslav Bouček, Vladimír Bouček, Ladislav „Laco“ Čermák, Luboš Drofa, Petr Fašianok, Jiří Fencl, Ivan Halada, Jaroslav Janeš,   Jirka Jonák,  Oldřich Jůza, Jiří „Koláč“ Kaloč, František „Cejn“Kolín, Vladimír Krenar, Jiří Křepinský, Václav Kubalík, Vladimír Maha,  Jan Myšička, René Ouředník, Jan Polívka, Jan Porš, Vladimír „Vlado“ Rybecký, Martin Šmídt, Zbyněk Šonka, Jan Švec, Petr Švec, Jiří „Oskar“ Gottlieb, Karel Tomek, Jiří „Valoun“ Válek, Jakub Wudy. Josef "Jožin" Svoboda, Bertus Striethouldt. Hlavní kouč: Petr Švec.

TECHNIK-SLAVOJ 7: Ivan Balažic,  Tomáš Janáček,  Standa Chmura, Jiří Jung, Lubor Knapp, Richard Knapp,  Jan Kolátor, Bohouš Koumar, František Korecký, Pavel Mašek, Zdeněk Pohlreich, Tomáš Rejšek,  Alois Sklenář,  Luboš Zadražil, Jan Zákora. Hlavní kouč: Jan „Kozel“ Zákora.

 

Kategorie veteráni nad 45+ let:

A CLUB, ŽALUDSKÁ 9, ŠNECI S KLACKEM,  STARÝ PSI, PV JUNIOŘI, OLD BOYS

A-CLUB:  Miroslav Balda, Luděk Hátaš, Radek Janoušek,  Jan Obadálek,  Franta Pšenička, Tonda Pšenička, Jiří Paleček, Mirek Panský, Martin Roth, Martin Rubeš,  Dan Skalický,  Pavel Valeš, Václav Mudra, Zdeněk Mašín, Vojta Rypar, Martin Seifried, Miroslav Valkoun, Jiří Vondrášek.

 ŽALUDSKÁ 9: Bohumil „Boža“ Bílek, Radim „Béda“ Bedřich, Petr „Méďa“ Čermák,  Mirek „Dufčák“ Duffek, Rosťa Hrych, František „Francin“ Hudec, Václav „Lišák“ Janda,  Martin „Milda“ Milický, Jiří “Plukas” Petr, Petr “Hosip” Pospíšil, Josef Středa, Zdeněk Strnad, Richard Toscani, Miloš „ Milda“ Táborský,  Zdeněk „Quido“ Zima.

Hlavní kouč: Miloš „Milda“ Táborský.

PV JUNIOŘI:  ,  Standa Havel, Ivan Chrobok, Jan Koretz, Martin Klocperk, Jarda Novotný, Vláďa Prokop, Pavel Sokolík, Jan Trka,   Marek Zábranský.  Hlavní kouč: Martin Klocperk

 

ŠNECI S KLACKEM : Břetislav Anděl (číslo dresu 13), Pavel Buják (24), Petr Fornůsek (1), Roman Hradský (2), Ondřej Janský (50), Vladimír Kozma (23), Petr Kouřimský (69), Petr Martinec (12), Zdeněk Petrásek (88), Dušan Rejl (28), Jiří Rojek (7), Luděk Ruprich (52),  Milan Říha (91), Jaroslav Verbík (17),  Milan Zábranský (71).  Hlavní kouč: Petr Martinec

STARÝ PSI : Jarda Čepička, Karel Drbal, Pavel „Fifoun“ Fifka, Petr Kopsa, Petr Navrátil, Franta Pěč, Dalibor Hanka,  Michal Kratochvíl, Jan „Vodník“ Voda, Václav „Vodník“ Voda, Radek „Špalek“ Zima, Martin Šmidt, Marek Schnierer,  Petr „Slon“ Vladyka , Ivan Vlk  Hlavní kouč : Petr Navrátil.

OLD BOYS: Jan Bagin, Ivan Borecký, Jaroslav Bulánek, , Eda Hais, Richard Hauba, Vladimír Horáček, Láďa Hráský, David Johanis, Richard Kania, Milan Křikava, Jan Maňas, Roman Marek, Josef Pojer, Martin Podzimek, Tomáš Mikšovský, Michal Zima,.   Hlavní kouč Eda Hais

 

 

 

Kategorie nad 35 let:

PV KADETI,   FULLEROS  DE LA  HABANA

PV KADETI: Ondřej Beep Hovorka, Marián Mário Rucki, Marian Mároš Bularga, Jan Dědek Staněk, Tomáš Tomík Přikryl, Dalibor Chesny Martínek, Ondřej Blesk Šimek, Jan Vosy Vosáhlo, Petr Bóža Ulman, Tonda Loučka, Michal Bábež Pravec. Rosťyk Chosé Milata

Vítek Tragéd Šnajdr, Jiří Miger Švec, Daniel Źufánek Bršlica

Kouč: Marian Bularga.

FULLEROS  DE LA  HABANA:  Blažek Jan, Bužga David, Bryx Jaroslav, Chundela Tomáš, Duda Josef, Falber Petr, Garcia Humberto, Ricardo Perez, Gonzalez Rolando, Gonzalez Santos, Hamoň Petr, Helcl Marek, Holubec Marek, Jirkovský Jiří, Kaiser Jan, Málek Martin, Mlejnek Jaroslav, Petráš Petr, Preininger Daniel, Reinold Walter, Vejvoda Tomáš
Kouč:  Blažek Jan

 

ROZHODČÍ:

 Aleš Andr,  Karel Dytrt, Jaroslav Kosnar, Luděk Petružálek, Bohuslav Roll .