Jubilejní 10. Neoficiální mistrovství ČR veteránů v softballu - mužů  

komentář>>>    Fotogalerie>>>

Termín: sobota 8.května 2010

Místo: Areál Krč Eagels,Praha 4 – Ve Studeném

Pořadí skupiny
kategorie 35+ A body
1. Amasoma Příbram Amasoma Příbram 6
2.  PV Juniors PV Juniors 6
3. PV kadeti PV Kadeti 6
4. Podolí Junioři Podolí Junioři 0
kategorie 45+ B body
1. Žaludská 9 Žaludská 9 9
2. Starý psi Starý psi 9
3. Starý Klacky Kostelec Starý klacky Kostelec 6
4. A Club A Club 3
5. Old Boys Old Boys 3
kategorie 50+ C body
1. Čerčany Čerčany 7
2. PV seniors Ekonom 6
3. Ekonom Technik-Slavoj 7 4
4.-6. Motorlet Old Stars  Canaries 0
Technik D
Podolí Senioři PV seniors 6
7. Vltavan Motorlet Old Stars 4
8. Canaries Podolí Senioři 4
Vltavan  3

 

Výsledky:

Rozpis hřiště  A - osvětlené

Výsledek

8.30-9.30

Žaludská 9 – A club

 4 : 1

9.30-10.30

Old Boys- Starý Klacky

 2 : 4

10.30-11.30

Starý psi- A Club

 10 : 4

11.30-12.30

Starý Klacky– Žaludská 9

 2 : 13

12.30-13.30

PV kadeti - Amasoma

 1 : 0

13.30-14.30

Žaludská 9- Starý psi 45+

 2 : 0

14.30-15.30

PV juniors – PV kadeti

 6 : 0

15.30-16.30

Old Boys – Starý Psi

 2 : 4

16.30-17.30

PV juniors - Amasoma

 1 : 9

17.30-18.30

Žaludská 9 – Old Boys

 0 : 2

18.30-20.15

 Finále 35+ Amasoma-PV juniors

 1:0

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis hřiště B - dolní

Výsledek

8.30-9.30

Podolí seniors- PV seniors

 3 : 9

9.30-10.30

Čerčany-Canaries

 8 : 2

10.30-11.30

Motorlet – PV seniors

 5 : 6

11.30-12.30

Technik - Canaries

 12 : 0

12.30-13.30

PV junioři- Podolí

 6 : 3

13.30-14.30

Old Boys– A Club

 0 : 1

14.30-15.30

Amasoma – Podolí junioři

 6 : 0

15.30-16.30

A Club –  Starý Klacky

 3 : 6

16.30-17.30

PV kadeti –Podolí junioři

 6 : 4

17.30-19.00

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis hřiště C- horní

Výsledek

8.30-9.30

Motorlet - Vltavan

 7 : 2

9.30-10.30

Technik-Ekonom

 3 : 4

10.30-11.30

Podolí seniors - Vltavan

 7 : 6

11.30-12.30

Čerčany - Ekonom

 7 : 1

12.30-13.30

Vltavan – PV seniors

 9 : 8

13.30-14.30

Motorlet- Podolí seniors

 6 : 6

14.30-15.30

Čerčany - Technik

 3 : 3

15.30-16.30

Canaries - Ekonom

 4 : 6

16.30-17.30

Starý psi – Starý Klacky

 12 : 1

17.30 -19.30

 Finále 50 +Čerčany-PV seniors

 2 : 1