8. Neoficiální mistrovství ČR veteránů v softballu - mužů

8.května 2008 Areál Krč ALTRON

komentář>>>                  fotogalerie>>>

Pořadí turnaje

Pořadí skupin

kategorie 35+ skupina A  body
1. Old Boys Painbusters Most PV kadeti 4
2. PV kadeti Old Boys Painbusters Most 4
3. Pasos Kaputos Pardubice Starý psi 0
4. PV juniors
5. Starý psi skupina B
6. Zralí chlapi z Kunovic Pasos Kaputos Pardubice 4
PV Juniors 3
Zralí Chlapi z Kunovic 1

kategorie 45+

skupina C
1. Old Boys Žaludská 9 9
2. Žaludská 9 Old Boys 6
3. A Club A club 3
4. Starý Klacky Kostelec Starý Klacky Kostelec 0
kategorie 50+ skupina D
1. Čerčany PV Seniors 9
2. PV seniors Motorlet Old Stars 6
3. Ekonom Vltavan 3
4. Motorlet Old Stars Technik -3
5. Podolí
6. Vltavan skupina E
7. Canaries Čerčany 9
8. Technik Ekonom 6
Podolí 3
Canaries 0

 

 

                                                            ROZPIS  

Hřiště  A - osvětlené

      čas

 

teamy

výsledek

rozhodčí

8.30-9.30

 

A club – Old Boys

1 : 2

 Ž 9

9.30-10.30

 

Žaludská 9- Kostelec

10 : 0  

A club

10.30-11.30

 

PV kadeti - Most

3 : 3

Klackaři

11.30-12.30

 

PV juniors- Kunovice

6 : 0

Most

12.30-13.30

 

Starý psi – PV kadeti

0 : 4

PV jun

13.30-14.30

 

Pardubice- Kunovice

1 : 1

PV kad

14.30-15.30

 

Starý psi - Most

2 : 4

Pardubice

15.30-16.30

 

PV juniors- Pardubice

0 : 5  

Kunovice

16.30-17.30

 

Semif.35+ Pardubice . - Most

0 : 5

 

17.30-18.45

 

Finále 50 + Čerčany-PV Seniors

11 : 0

 

19.00-20.15

 

Finále 35+ Most- PV Kadeti  

1 : 0

 

 

 

 

 

 

Hřiště B - dolní

      čas

 

teamy

výsledek

rozhodčí

8.30-9.30

 

Ekonom- Čerčany

0 : 10

Technik

9.30-10.30

 

Technik - Motorlet

0 : 7 sk.  

Ekonom

10.30-11.30

 

Podolí - Ekonom

2 : 3

Motorlet

11.30-12.30

 

Technik - Vltavan

0 : 7 sk.

Podolí

12.30-13.30

 

A-club- Ž 9

0 : 1

Technik

13.30-14.30

 

Technik – PV seniors

0 : 7 sk.

A club

14.30-15.30

 

Old Boys – Ž 9

5 : 11

PV seniors

15.30-16.30

 

Canaries - Ekonom

0 : 13  

Old Boys

16.30-17.30

 

Semif. 35+ A1 – B2

0 : 2  

 

17.30-19.00

 

Finále 45+ Old Boys- Ž9

4 : 3

 

 

 

 

 

 

Hřiště C- horní

      čas

 

teamy

výsledek

rozhodčí

8.30-9.30

 

Podolí - Canaries

8 : 6

PV seniors

9.30-10.30

 

Vltavan – PV seniors

6 : 7

Canarias

10.30-11.30

 

Canaries - Čerčany

4 : 5

Vltavan

11.30-12.30

 

Motorlet – PV seniors

3 : 7

Čerčany

12.30-13.30

 

Old Boys - Kostelec

7 : 0  

Motorlet

13.30-14.30

 

Motorlet  - Vltavan

2 : 1  

Kostelec

14.30-15.30

 

A club- Kostelec

3 : 0

Čerčany

15.30-16.30

 

Podolí - Čerčany

3 : 6

Old Boys

16.30-17.30

 

35+  o 5-6

4 : 0