7. Neoficiální mistrovství ČR veteránů v softballu - mužů

8.května 2007 - Areál Krč ALTRON  

komentář>>>                    fotogalerie>>>

Pořadí turnaje

pořadí ve skupinách

kategorie 50+ skupina D
1. Technik-Slavoj 7 Motorlet Old Boys 4 b.
2. Podolí Canaries 3 b.
3.-4. Motorlet  Old Boys Čerčany 1 b.
3.-4. Canaries  skupina E
5. Příroďárna Seniors Podolí 6. b.
6. Čerčany Technik-Slavoj 7 3. b.
PV Seniors 0. b.
kategorie 45+ skupina C
1. A Club Old Boys 6 b.
2. Old Boys A Club 6 b.
3. Ekonom Ekonom 6 b.
4. Vltavan Vltavan 0 b.
Kategorie 35+ skupina A
1. PV Juniors PV Juniors 6 b
2. Starý psi Starý psi 3 b.
3.-4. Žaludská 9 Old stars Hradec Králové 0 b
3.-4. Starý Klacky Kostelec skupina B
5. Plzeňský Pra-zdroj softballu Žaludská 9 6 b.
6. Old Stars Hradec Králové Starý Klacky Kostelec 3 b.
Plzeňský Pra-Zdroj softballu 0 b
Rozhodčí Aleš Andr, Karel Dytrt, Radek Tůma, Luděk Petružálek
Rozpis hřiště  A - osvětlené Výsledek
9.00-10.00 Old Boys- Ekonom 11 x 2
10.00- 11.00 PV Juniors - Old Stars Hradec Králové 18 x 0
11.00-12.00 Vltavan- Ekonom 0  x 13
12.00-13.00 Starý psi- Old Stars Hradec Králové 8  x  1
13.00-14.00 Ekonom- A Club 7  x  6
14.00-15.00 PV Juniors - Starý psi 3  x  0
15.00-16.30 Finále 45+  Old Boys - A Club 2  x  6
17.15-18.45 Finále 35+ PV Juniors - Starý psi 9  x  6
19.00- 20.30 Finále 50+  Podolí - Technik 3  x  13
Rozpis hřiště B - dolní Výsledek
9.00-10.00 A club - Vltavan 9  x  0
10.00- 11.00 Žaludská 9 - Starý Klacky 8  x  1
11.00-12.00 Old Boys- A Club 0  x  5
12.00-13.00 Žaludská 9 - Plzeňský Pra-zdroj 4  x  0
13.00-14.00 Old Boys- Vltavan 11x  5
14.00-15.00 Starý Klacky- Plzeňský Pra-zdroj 7  x  1
15.00-16.00 semif 35+  PV Juniors - Starý Klacky 6  x  0
16.00-17.00 semif 35+  Starý psi Žaludská 9 4  x  0
17.00-18.00 35+ o 5-6  Plzeňský Pra-Zdroj - Old Stars H.K.. 7 : 0 skr.
Rozpis hřiště C- horní Výsledek
9.00-10.00 Canaries - Čerčany 9  x  1
10.00- 11.00 Podolí - Technik 4  x  3
11.00-12.00 Canaries - Motorlet 7  x  12
12.00-13.00 Podolí - PV Seniors 6  x  2
13.00-14.00 Čerčany - Motorlet 4  x  4
14.00-15.00 Technik - PV Seniors 10 x 2
15.00-16.00 semifinále 50 Motorlet - Technik 6   x 7
16.00-17.00 semifinále 50 Podolí - Canaries 5  x 4
17.00-18.00 50+ o 5- 6 místo Čerčany - PV Seniors 7  x 9