6. Neoficiální mistrovství ČR veteránů v softballu - mužů
 8.května 2006 - Krč Altron

program

KOMENTÁŘ

FOTKY

 
kategorie 50+ skupina D
1. Canaries Meteor Technik 6
2. Podolí Canaries  3
3. Technik Příroďárna Seniors 0
4. Čerčany skupina E
5. Příroďárna Seniors Podolí 4
6. Motorlet Čerčany 4
Motorlet Old Boys 0
kategorie 45+ skupina C
1. Spofa Old Boys 9
2. Old Boys Spofa 3
3. Ekonom Ekonom 3
4. Vltavan Vltavan 3
Kategorie 35+ skupina A
1. Chemnitze Kniestrúmpfe Příroďárna juniors 9
2. Příroďárna Juniors Žaludská 9 3
3. Starý Klacky Kostelec Pzeňský Pra-zdoroj softballu 3
4. Žaludská 9 Old Stars radec Králové 3
5.- 7. Starý psi- Slavoj 7 skupina B
5.-7. Plzeňský Pra- Zdroj  Chemnitze Kniestrúmpfe 9
5.-7. Old Stars Hradec Králové Starý Klacky Kostelec 6
8. A club Starý psi - Slavoj 7 3
A Club 0
Rozpis hřiště  A - osvětlené Výsledek rozhodčí
8.30-9.30 Ekonom - Spofa 7. - 4 . A club
9.30-10.30 Žaludská 9- Plzeňský Pra-zdoj 5. - 7. Spofa
10.30-11.30 Starý psi - Starý Klacky 2. - 9. Ž 9
11.30-12.30 Ekonom-Vltavan 2. - 3. Starý Klacky
12.30-13.30 Žaludská 9-Příroďárna Juniors 2. - 5. Ekonom
13.30-14.30 Starý psi - A Club 2. - 1. Příroďárna Juniors
14.30-15.30 Old Boys- Ekonom 7. - 0. Starý psi
15.30-16.30 Ž 9 - Old Stars H.K. 13. - 1. Old Boys
16.30-17.30 Chemnitze - Starý psi  8. - 1. Old Stars H.K.
17.30-18.30 Finále 50 + Canaries - Podolí 3. - 0.
18.40-20.00 Finále 35+ Chemnitz- Příroďárna J. 8. - 0
Rozpis hřiště B - dolní Výsledek rozhodčí
8.30-9.30 Old Boys - Vltavan 6. - 1. Příroďárna Juniors
9.30-10.30 Příroďárna Juniors- Old Stars H.K. 15. - 0. Vltavan
10.30-11.30 Chemnitze - A Club 14. - 0. Old stars H.K.
11.30-12.30 Old Boys- Spofa 6. - 3. Chemnitze
12.30-13.30 Old Stars- Plzeňský Pra-zdroj 6. - 2. Spofa
13.30-14.30 Chemnitze - Starý klacky 5. - 4. Plzeňský prazdroj
14.30-15.30 Vltavan - Spofa 5. - 8. Chemnitze
15.30-16.30 Příroďárna Juniors- Plzeňský Pra-zdroj 18. - 6. Vltavan
16.30-17.30 A Club- Starý Klacky 1. - 8. Plzeňský prazdroj
17.30-18.30 semifinále 35+ Ž 9 - Chemnitz 4. - 8.
18.30-20.00 finále 45+ Old Boys - Spofa 6.- 7.
Rozpis hřiště C- horní Výsledek rozhodčí
8.30-9.30 Technik - Příroďárna Seniors 8. - 3. Podolí
9.30-10.30 Podolí - Motorlet 5. - 3. Technik
10.30-11.30 Technik - Canaries 8. - 2. Motorlet Old boys
11.30-12.30 Podolí - Čerčany 6. - 6. Canaries Meteor
12.30-13.30 Canaries - Příroďárna Seniors 7. - 3. Čerčany
13.30-14.30 Motorlet Old boys - Čerčany 1. - 14. Příroďárna Seniors
14.30-15.30 semifinále 50 Canaries-Čerčany 5. - 4.
15.30-16.30 semifinále 50 Podolí- Technik 8. - 4.
16.30-17.30 o 5- 6 místo Motorlet- PV seniors 5. - 8.
17.30-18.30 semifinále 35+ Pv jun. Klackaři 8. - 4.