5. Neoficiální mistrovství veteránů v softballu mužů - 8.května 2005
 komentář>>>

Výsledné pořadí 2005:

  kategorie 50+ skupina D body
1. Technik 1. Podolí 4
2. Podolí 2. Canaries -Meteor 2
3. Motorlet Old boys 3. Black Horses 1
4. Canaries Meteor
5. Příroďárna seniors skupina E body
6. Black Horses 1. Technik 6
    2. Motorlet Old boys 3
    3. Příroďárna seniors 0
     
kategorie 45+ skupina C body
1. Old Boys 1. Old Boys 9
2. Ekonom 2. Ekonom 6
3. Vltavan seniors 3. Vltavan seniors 3
4. Čerčany 4. Čerčany 0
     
kategorie 35+ skupina A
1. Žaludská 9 1. Žaludská 9 9
2. Příroďárna Juniors 2. Starý psi-Slavoj 7 6

3. - 4.

Starý psi-Slavoj 7 3. A Club 3
Old Stars Hradec Králové 4. Plzeňský Pra-zdroj softballu 0
5. - 6. A club
Meteor skupina B
7. - 8. Plzeňský Pra-zdroj softballu 1. Příroďárna juniors 9
Matfyz veterans 2. Old stars Hradec Králové 6
3. Meteor 3
4. Matfyzveterans 0

 

Rozpis hřiště  A - osvětlené výsledek
8.30-9.30 Matfyz Veterans-Meteor 1:3
9.30-10.30 Žaludská 9- A club 8:0
10.30-11.30 Starý psi- Plzeňský pra-zdroj 5:3
11.30-12.30 Matfyz Veterans-Příroďárna juniors 3:7
12.30-13.30 Žaludská 9- Starý psi Slavoj 7 5:2
13.30-14.30 Ekonom- Vltavan 4:3
14.30-15.30 Příroďárna juniors-Meteor 10:0
15.30-16.30 A club- Starý psi Slavoj 7 1:2
16.30-17.30 Ekonom- Čerčany 13:1
17.30-18.30 2A - 1B semifinále 35+ : Starý psi - PV juniors 0:7
18.30-20.00 finále 35 + :  Žaludská 9 - PV juniors 4:3

 

Rozpis hřiště B - dolní výsledek
8.30-9.30 Příroďárna Juniors-Old stars H.K. 13:0
9.30-10.30 Old boys- Ekonom 4:3
10.30-11.30 Čerčany- Vltavan 4:5
11.30-12.30 Meteor - Old Stars H.K. 3:7
12.30-13.30 A club - Plzeňský Prazdroj softballu 4:3
13.30-14.30 Old boys- Čerčany 12:0
14.30-15.30 Matfyz veterans- Old stars H. K. 1:3
15.30-16.30 Žaludská 9- Plzeňský prazdroj 13:1
16.30-17.30 Old boys - Vltavan 11:0
17.30-18.30 1 A - 2 B -semifinále 35+ : Žaluská 9 - Old Stars Hradec Králové 5:0
18.30-20.00 1C- 2C -finále 45+ : Old boys - Ekonom 8:3

 

Rozpis hřiště C- horní výsledek
8.30-9.30 Canaries Meteor- Black Horses 9:9
9.30-10.30 PV seniors- Technik 1:9
10.30-11.30 Cararies Meteor -Podolí 5:5
11.30-12.30 PV seniors - Motorlet Old boys 1:12
12.30-13.30 Podolí- Black Horses 7:2
13.30-14.30 Motorlet Old boys - Technik 4:11
14.30-15.30 2D-1E semifinále 50+ : Canaries - Technik 2:6
15.30-16.30 1D-2E semifinále 50+ : Podolí - Motorlet 17:2
16.30-17.30 3D-3E : PV seniors- Black Horses 3:2
17.30-19.00 finále 50+ : Technik - Podolí 12:8

propozice>>>